Sohbet siteleri

Merhaba arkadaşlar bu sayfamızda sizlere kaliteli paylaşımların bulunduğu, insanların chat yapmak için girişyaptığı bir sunucudan bahsetmek istiyorum.Bu sunucunun ismi Sohbet.in .

ana

Sohbet.in sayfasında bir çok insanla tanışma fırsatı bulabilirsiniz.Burada yazılı chat mevcuttur.Yazılı chat olarak hizmet veren sohbet.in sitesinde kaliteli,seviyeli,dini sohbetler yapılır.Bu sitede ayrıca bir çok sohbet odası mevcut olup kullanıcılarına ücretsiz sohbet odaları sunar.Sohbet.in ismindende anlaşılacağı gibi bu hizmeti verirken kaliteli olmasına özen gösterir.İnsanlar internete girerken biraz kafa dağıtmakiçin girerler ve gereçktende sohbet.in dertlerinizi paylaşmanız, yeni dostluklar elde etmeniz için nadide bir mekan diyebiliriz.

Sohbet.in  ayrıca fıkra, güzel sözler, bebek isimler, çiçekler gibi bir çok kategoride de kullanıcılara hizmet vermektedir.

Eğerki öğenci , memur, çalışan , asker, öğretmen ,polis ne olursanız olun mesleğinizin ve yaşınızın hiç bir önemi yoktur.Bu sitelede sohbet edebilir yeni arkadaşlıklar edinebilir yada güzel sohbetler  yapabilirsiniz.

Peki başka yazılı alternatif chat  yokmu? Sohbetin dışında??

kalpsesi

Aslında bu konu içerisinde birde Kalpsesi.com sitesinden bahsetmek istiyorum.Bu site de sohbet.in gibi yazılı sohbet hizmeti vermektedir.Yazılı sohbet odaları türü olarak islami sohbet alanında hizmet vermektedir.Kalpsesi.com sitesinde çok güzel dini sohbetler yapabilirsiniz.Ayrıca sitede yeni insanlarla da tanışabilirsiniz.

Kalpsesi.com sitesinde bulunan ilahiler,islami bilgiler gibi bir çok dokümandan da yararlanabilirsiniz.Arkadaşlık,dostluk ne varsa kalpsesi sitesinde mevcut diyebiliriz.Bu sitedeki chat odalarına giriş yapıp sohbete başlayabilirsiniz.

Sohbet.in ve Kalpsesi.com  – Kaliteli sohbetlerin yeni adresi.

Reklamlar

Bu alanda yorum,eleştiri ve beğenilerinizi yazarak bizi bilgilendirebilirsiniz.Ayrıca burada bu saydıklarımız dışında farklı isteklerinizide yazabilirsiniz.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s