Mynet’ten E-mail Adresi Nasıl Alınır? Bilgileri

Mynet’ten E-mail Adresi Nasıl Alınır? Bilgileri

Mynet, Türkiye’de ki en büyük Türk e-mail servisi. Son zamanlarda arttırdığı kapasitesiyle (5 GB) aranan bir e-mail servisi oldu. Ben dahil olmak üzere, bir çok kişi Mynet’ten e-mail alıyor.   Mynet’ten e-mail adresi almak için Mynet ana sayfasına gidin. Girdiğiniz sayfada sağ üst kısımdaki “EMAIL” linkine tıklayın. Açılan syfada, “Üye olmak istiyorum” linkine tıklayın. Açılacak formu eksiksiz doldurun.   E-maili aldıktan sonra, bu linkten kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

 

Güncelleme: Yoğun istek üzerine, kayıt sayfasını ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. Öncelikle Mynet‘e gidin ve sağ üst kısımda yer alan, “Ücretsiz email al” liknine tıklayın. Açılan sayfayı aşağıdaki gibi doldurun. En son, “Onaylıyorum” düğmesine tıklayın.

Yukarıdaki resimde anlatılan işlemleri yaptıktan sonra, açılacak yeni sayfada, aşağıdaki gibi e-maili aldığınıza dair bir onay yazısı göreceksiniz. Artık, Mynet e-mail adresine sahip oldunuz demektir!

 

En son olarak, Mynet e-mail adresinize bu linke tıkladıktan sonra, açılan sayfada kayıt esnasında girmiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.
  
Kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Ve “giriş” düğmesine tıklayın. Güle güle kullanın.   Mynet e-postanıza giriş yapmak için, her zaman Mynet’e gidin ve e-mail linkini bulun. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.   Mynet’le ilgili diğer yazılarmızı okumak için Mynet kategorimizi ziyaret edin.
Reklamlar

Bu alanda yorum,eleştiri ve beğenilerinizi yazarak bizi bilgilendirebilirsiniz.Ayrıca burada bu saydıklarımız dışında farklı isteklerinizide yazabilirsiniz.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.